Polecamy
Najlepsze seriale dla kobiet na Netflixie
Lifestyle

Najlepsze seriale dla kobiet na Netflixie

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Każda z nas po ciężkim dniu pracy ma ochotę na chwilę relaksu. Bez względu na to, czy spędzamy ten czas same, czy organizujemy babski wieczór, dobrze jest od czasu do czasu obejrzeć dobry serial. Oto lista 10 najlepszych seriali dla kobiet, które warto zobaczyć!

Oglądanie seriali nie musi być wcale marnowaniem czasu. Istnieją takie produkcje, z których możemy wiele się nauczyć. Niektóre uczą nas wrażliwości i spojrzenia na świat i ludzi z innej perspektywy, inne pozwalają oderwać się od codziennych problemów, pokazując, że drzemie w nas niezwykła siła i energia. Jesteśmy wyjątkowe, więc zasługujemy na wyjątkowe seriale!

Top 10 najlepszych seriali dla kobiet na Netflixie

1 miejsce: Emily w Paryżu

Historia o Emily – młodej specjalistce od marketingu, która przeprowadza się z Ameryki do Paryża i podejmuje wymarzoną pracę. Od razu wpada w wir szalonego paryskiego życia.

Ocena: 6,3.
Gatunek: dramat, komedia, romans.

Data produkcji: 2020.

2 miejsce: Gambit Królowej

Opowieść o kobiecie, która mimo tego, że wychowała się w sierocińcu, postanawia osiągnąć sukces. Wiele musi zapłacić, aby znaleźć się na szczycie. Opowieść o odwadze, determinacji i spełnianiu marzeń.

Ocena: 8,17.
Gatunek: dramat.

Data produkcji: 2020.

https://www.youtube.com/watch?v=6Catqs6_Ct4&ab_channel=NetflixPolska

3 miejsce: Bridgertonowie

Historia oparta na bestsellerowej powieści o potężnej rodzinie Bridgertonów, tocząca się w czasach brytyjskiej regencji. Ukazuje życie członków londyńskich wyższych sfer. Nie zawsze jest ono usłane różami. Główna bohaterka żyje w świecie bogactwa, radości, ale również bólu i niezrozumienia, decydując się na przeżycie historii miłosnej.

Ocena: 6,8.
Gatunek: dramat, komedia, romans.

Data produkcji: 2020.

4 miejsce: Bałagan, jaki zostawisz

Opowieść o losach młodej, ambitnej nauczycielki, która odkrywa historię tajemniczej śmierci swojej przyjaciółki z pracy i zaczyna zmagać się z własnych strachem o życie.

Ocena: 6,7.
Gatunek: dramat, thriller.

Data produkcji: 2020.

5 miejsce: Kalifat

Serial ukazuje historię trzech kobiet: matki z dzieckiem uwięzionej w Syrii, ambitnej policjantki i studentki mieszkającej w Szwecji. Poruszany jest bardzo trudny temat podziałów na świecie i nierównego traktowania ludzi. Akcja dzieje się podczas planowanego ataku ISIS na Szwecję.

Ocena: 8,1.
Gatunek: dramat, thriller.

Data produkcji: 2020.

6 miejsce: Ania, nie Anna

Powrót do „Ani z Zielonego Wzgórza” to powrót do dzieciństwa. Wzruszająca historia o silnej, niezwykle mądrej, osieroconej dziewczynce, która trafia pod opiekę starszego ludzi, którzy są rodzeństwem. Niezwykle pouczająca produkcja o miłości, przyjaźni, osamotnieniu i walce o własne wartości.

Ocena: 8,14.
Gatunek: dramat.

Data produkcji: 2017.

7 miejsce: Uwięzione

Niesprawiedliwie oskarżona o przestępstwa podatkowe Macarena trafia do więzienia, gdzie musi nauczyć się walczyć o przetrwanie. Historia pokazuje, ile siły i odwagi drzemie w każdej kobiecie! 

Ocena: 8,31.
Gatunek: dramat.

Data produkcji: 2015.

8 miejsce: Love Alarm

Romantyczna koreańska produkcja, która opowiada o wpływie mediów społecznościowych na życie młodych ludzi. Porusza takie tematy jak odrzucenie, osamotnienie, miłość i przyjaźń.

Ocena: 6,7.
Gatunek: komedia romantyczna.

Data produkcji: 2019

Zdjęcie główne artykułu:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Blat w kuchni – jaki materiał sprawdzi się najlepiej?
Blat w kuchni – jaki materiał sprawdzi się najlepiej?
Planujesz remont w kuchni i zastanawiasz się, jaki blat będzie najlepszym wyborem? Sprawdź nasze propozycje.
Dlaczego warto korzystać ze szkoleń?
Dlaczego warto korzystać ze szkoleń?
Szkolenia mogą okazać się niezwykle pomocne, zarówno jeśli chodzi o rozwój zawodowy, jak i rozwój osobisty. Dowiedz się, dlaczego warto z nich korzystać.
5 sposobów na znalezienie dobrego pomysłu na biznes
5 sposobów na znalezienie dobrego pomysłu na biznes
Chcesz otworzyć własny biznes, ale nie masz pomysłu? Oto kilka sposobów na znalezienie inspiracji!
Ostatnie wpisy