Polecamy
Do czego wykorzystać nowoczesne formy nadruku?
Marketing online

Do czego wykorzystać nowoczesne formy nadruku?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Nadruk może być wykorzystywany w wielu dziedzinach i branżach. Może być także doskonałym narzędziem do działań promocyjnych dla Twojej firmy. Do czego konkretnie możesz wykorzystać nowoczesne formy nadruku? Przedstawiamy kilka naszych propozycji, które z całą pewnością będą doskonałym wsparciem dla wszelkich działań marketingowych podejmowanych przez Twoją firmę!

Choć nadruk jest nam znany nie od dziś, to wiele nowych technologii pozwala na szersze wykorzystywanie go, między innymi do działań promocyjnych. Jak konkretnie możesz to zrobić?

Nadruk na odzieży

Świetnym sposobem na wykorzystanie nadruku do działań promocyjnych Twojej firmy jest nadruk na odzieży. Nadruki na bluzach, koszulkach czy też na materiałowych torbach to doskonała metoda zwiększania świadomości marki wśród jej odbiorców. Mogą być one gadżetem reklamowym rozdawanym na przykład podczas targów branżowych. Genialnie sprawdzą się również jako element odzieży pracowniczej.

A jakie technologie warto wykorzystać w tym przypadku? Do nadrukowywania wzorów lub zdjęć na ubrania genialnie sprawdzi się między innymi sublimacja. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na trwałości i jak najdokładniejszym odwzorowaniu wzoru, to sublimacja będzie strzałem w dziesiątkę. Co więcej, jest to także metoda stosunkowo tania. Inną propozycją, która doskonale sprawdzi się w przypadku tekstyliów, jest sitodruk – proces powstawania nadruku polega tutaj na przeciskaniu farby drukarskiej przez szablon z sitami bezpośrednio na produkt. Metoda ta jest wyjątkowo trwała, a nadruki powstałe z jej wykorzystaniem są wodoodporne. 

Nadruk na gadżetach reklamowych

Możesz zdecydować się także na wykonanie firmowych nadruków na innych gadżetach reklamowych, takich jak kubki, zawieszki na butelki, bidony sportowe oraz wiele, wiele innych. Takie gadżety możesz wykorzystać między innymi na różnego rodzaju targach oraz innych spotkaniach branżowych. Będą one także świetne w roli prezentów firmowych, na przykład dla klientów oraz kontrahentów. 

W przypadku gadżetów firmowych również doskonale sprawdzi się technologia sublimacji oraz sitodruku. Możesz także zdecydować się na folię flex druk. Technika ta polega na zadrukowaniu folii flex na solwencie. Jest to metoda, która posiada wiele zalet, ale największą z nich jest z pewnością  bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz ich trwałość. 

Naklejki na samochód

Naklejki nadrukowane na folii genialnie sprawdzą się również w roli naklejek samochodowych. Taka folia do oklejania samochodu będzie genialnym rozwiązaniem, jeśli zależy na obrandowaniu floty samochodów służbowych. Dzięki temu będziesz w stanie niskim kosztem stworzyć bardzo skuteczną ruchomą reklamę Twojej firmy.

Fot.: Alessandro Sicari/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pozycjonowanie strony internetowej od strony marketingowej
Pozycjonowanie strony internetowej od strony marketingowej
Prowadzenie własnej firmy w sieci do niedawna było uznawane za prosty i szybki sposób wzbogacenia się, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności czy branży. Teraz jednak jest nieco inaczej. Rosnąca ilość konkurencji sprawia, że wybicie się ze swoją ofertą sprawia coraz więcej trudności i wymaga coraz większych nakładów finansowych.
Pomysły na wakacyjne aktywności
Pomysły na wakacyjne aktywności
Chcesz spędzić lato aktywnie i na świeżym powietrzu? Oto kilka naszych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim fanom aktywnego wypoczynku!
W jaki sprzęt wyposażyć się do obserwacji zwierząt?
W jaki sprzęt wyposażyć się do obserwacji zwierząt?
Chcesz zacząć obserwować zwierzęta? Zobacz, w co warto się wyposażyć.
Ostatnie wpisy