Polecamy
Organizacja przyjęcia firmowego – o co zadbać?
Biznes i finanse

Organizacja przyjęcia firmowego – o co zadbać?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Ciepła pogoda sprzyja organizacji przyjęć plenerowych, w tym firmowych imprez. Integracja pracownicza, wspólne świętowanie sukcesów czy jubileuszy podnosi morale w zespole i sprawia, że zatrudnione osoby zbliżają się do siebie. Urządzenie takiego przyjęcia jest zazwyczaj sporym wyzwaniem logistycznym i może być bardzo wymagające. Podpowiadamy, o co zadbać przy organizacji firmowej imprezy.    

Naczynia i sprzęt cateringowy   

Zabawy dla całej firmy to wydarzenia, w których bierze udział wiele osób jednocześnie. Takie przyjęcie nie może obyć się bez jedzenia, a to z kolei wymaga zapewnienia wszystkim uczestnikom talerzy i sztućców. Nawet zwykły grill wiąże się z zakupem naczyń dla każdej przybyłej osoby. Jednorazowe talerzyki i sztućce są najczęściej wykonane z plastiku. Choć kosztują niewiele, są bardzo szkodliwe dla środowiska. Biodegradowalne materiały, takie jak folia ze skrobi czy naczynia z otrębów mają już z kolei dużo wyższą cenę niż ich odpowiedniki z plastiku. Złotym środkiem wydają się naczynia papierowe, które, choć nadal są odpadem zmieszanym, rozkładają się najszybciej. 

Jeśli w firmie odbywa się rocznie wiele imprez i przyjęć, warto zastanowić się nad zakupem zastawy na takie okazje. Na stronie unigastro.pl znajdziesz zarówno elementy zastawy, takie jak miski i talerze, jak i sztućce, a nawet urządzenia cateringowe. Te również mogą się przydać do utrzymywania temperatury potraw lub gorących napojów. Kupisz tam także szkło, kieliszki i naczynia do serwowania.   

Namiot imprezowy   

Imprezy plenerowe to wiosną i latem wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu i integrację w firmie. Pogoda, nawet w pełni lata, bywa jednak kapryśna i może okazać się, że piękne słońce i błękitne niebo w moment zamienią się w szalejącą ulewę. Na takie sytuacje warto mieć dach nad głową, nawet w plenerze. Wypożyczenie namiotu imprezowego to idealne rozwiązanie na firmowe przyjęcie. Jeśli na zabawie planowane są tańce, najlepiej sprawdzi się wariant namiotu z parkietem, z kolei zwykły grill może odbyć się na trawie. W przypadku załamania pogody można do namiotu wynająć parasole grzewcze, które skutecznie podnoszą temperaturę, nawet, jeśli na zewnątrz szaleje wichura. Na stronie internetowej https://turbonamioty.pl/ możesz przeczytać więcej na temat imprezowych namiotów, ich zastosowań, zalet oraz akcesoriów, jakie można do nich wypożyczyć. 

Dodatkowe atrakcje na przyjęciu   

W zależności od tego, jaki charakter ma organizowana przez Ciebie zabawa, warto zapewnić odpowiednie atrakcje w czasie wieczoru. Dobra muzyka to podstawa nawet na zwykłej domówce, dlatego nie zapominaj o oprawie muzycznej imprezy. Na większe przyjęcie możesz nawet zatrudnić DJ’a i wodzireja, którzy poprowadzą cały wieczór i zadbają o to, by goście dobrze się bawili. Pokazy taneczne, akrobatyczne czy barmańskie to również bardzo popularny na firmowych przyjęciach przerywnik. Efektowne występy artystyczne urozmaicają imprezy i zostają w pamięci gości przez długi czas. 

Jeśli pozwala na to budżet, można też na przyjęcie zaprosić celebrytę, zorganizować na przykład koncert znanego muzyka, wywiad z aktorem czy motywacyjny wykład coacha. Będzie to zdecydowanie najbardziej efektowna atrakcja. 

Dodatkowym urozmaiceniem imprezy może być barman, bar lodowy, słodki lub wiejski stół albo fotobudka. Te atrakcje kojarzą się w tych czasach przede wszystkim z weselami, ale będą też bardzo miłym akcentem w czasie przyjęcia firmowego.

Zdj. główne: Antenna/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wprowadź do swojego ogrodu nieco koloru za pomocą Dalii
Wprowadź do swojego ogrodu nieco koloru za pomocą Dalii
Dalie to piękne kwiaty, które zachwycają swoją różnorodnością kolorów, kształtów i rozmiarów.
Gościnność jako najważniejsza zasada budowania udanego biznesu
Gościnność jako najważniejsza zasada budowania udanego biznesu
W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, gdzie klienci mają wiele opcji do wyboru, gościnność staje się nieodzowną cechą, która wyróżnia firmy na rynku.
Czy znasz te rodzaje nowoczesnych odkurzaczy?
Czy znasz te rodzaje nowoczesnych odkurzaczy?
Szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego odkurzacza do domu czy biura? Przeczytaj o innowacjach na rynku urządzeń sprzątających.
Ostatnie wpisy