Polecamy
Gdzie zorganizować event firmowy?
Biznes i finanse

Gdzie zorganizować event firmowy?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Eventy firmowe w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Taka impreza jest bowiem doskonałą okazją do integracji pracowników, a także do zaproszenia klientów i ważnych kontaktów. Pojawia się jednak pytanie, gdzie zorganizować taki event? Przedstawiamy kilka naszych propozycji.

Event w siedzibie firmy

Jeśli Twoja firma mieści się w ładnym i dużym biurze, to możesz pokusić się o zorganizowanie eventu w siedzibie. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku mniejszych imprez takich jak wigilia firmowa, czy też pożegnanie któregoś z pracowników.

Aby zorganizować imprezę w siedzibie firmy, musisz przede wszystkim wybrać odpowiednie pomieszczenie. Zadbaj o to, aby znalazł się tam stół i krzesła oraz wygodne miejsca do siedzenia, na przykład kanapa i fotele. W tej roli genialnie sprawdzą się korporacyjne chillroomy. Zadbaj też o catering oraz udekorowanie przestrzeni zgodnie z okazją, a Twoja impreza firmowa z pewnością będzie sukcesem. 

Event w plenerze

W sezonie letnim warto także rozważyć event plenerowy. Może to być festyn, piknik firmowy lub po prostu zorganizowane spotkanie na świeżym powietrzu. Będzie to miła odskocznia od pracy biurowej, którą z pewnością docenią zarówno pracownicy, jak i zaproszeni goście. 

Taką imprezę plenerową możesz zorganizować między innymi w kompleksach hotelowych z dostępem do zielonej przestrzeni, w beach barach oraz w parkach. Ważne jest jednak, aby zadbać odpowiednio o przestrzeń, aby była wygodna i przyjemna dla wszystkich zaproszonych. Warto zdecydować się na przykład na duże namioty eventowe, które oferuje producent hal namiotowych.

W przypadku eventu plenerowego koniecznie zadbaj także o catering, dodatkowe atrakcje oraz miejsca parkingowe.  

Event w hotelu

Bardzo popularnym rozwiązaniem jest zorganizowanie imprezy firmowej w hotelu. Może być to hotel w mieście, w którym mieści się siedziba firm, lub gdzieś poza miastem – wtedy możesz zorganizować kilkudniową integrację połączoną z ciekawymi szkoleniami i konferencjami. 

Jak jednak wybrać hotel, który będzie idealny na event firmowy? Przede wszystkim zadbaj o to, aby w hotelu była wystarczająca liczba pokoi. Bardzo ważne jest również wyżywienie – elegancka kolacja jest często główną atrakcją eventu firmowego. Warto również postawić na hotel, który posiada salę konferencyjną. Jeśli interesuje Cię event blisko stolicy, koniecznie sprawdź sale konferencyjne pod Warszawą

Zdjęcie główne: pexels.com/Pavel Danilyuk

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najlepsze aplikacje do zrobienia listy zakupów
Najlepsze aplikacje do zrobienia listy zakupów
Poszukujesz najlepszej aplikacji do stworzenia listy zakupów? Sprawdź nasze propozycje!
Aplikacje do nauki tańca
Aplikacje do nauki tańca
Jakie są najlepsze aplikacje do nauki tańca? Przeczytaj w artykule.
Rozwiązania przydatne dla e-commerce
Rozwiązania przydatne dla e-commerce
Przedstawiamy kilka bardzo przydatnych narzędzi, które ułatwią Ci rozpoczęcie oraz prowadzenie działalności e-commerce.
Ostatnie wpisy